![](https://www.tedvankoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-12-at-18.46.46.jpeg)
TED Karabük Koleji tarafından düzenlenen TED Okulları arasında yapılan ” Doğanın Kalbi Varmış o da Nefes Alırmış ” isimli resim yarışmasında öğrencimiz Sueda Demir 2′ nci olmuştur.
12 Mart 2022![](https://www.tedvankoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-12-at-21.01.17.jpeg)
Yarın, okulumuzda düzenlenecek olan Okula Giriş ve Bursluluk Sınavına girecek tüm öğrencilere başarılar dileriz.
12 Mart 2022![](https://www.tedvankoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/B2AGWGLCMAAYS8C-725x480.jpg)
Öğrencilerimiz birçok dalda başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Yüzme, Kick Boks, Taekwondo ve daha birçok yarışmada üstün başarılar göstermeye devam eden öğrencilerimize, okulumuz tarafından tebrik ve teşekkür belgesi verildi.