TED Van Koleji öğrencilerinin ulaşım hizmetleri öğrencilerimize en güvenli ve kaliteli hizmet ile öğrencilerimizin, evlerden alınmaları ve ders bitiminde evlerine bırakılmaları, tecrübeli şoförler ve alanında uzman hostesler tarafından en güvenli şekilde sağlanmaktadır. Araç takip sistemleri ile çağın teknolojilerini öğrencilerle ve velilerle buluşturan TED Van Kolejinde ulaşımdan sorumlu olan tüm şoför ve hosteslerimiz büyük bir titizlik ile seçilip belirli bir eğitim sürecinden sonra görevlerine başlamaktadır. Servislerle ilgili; öğrenci ve velilerle sağlıklı iletişim sağlamak için mesaj sistemi kullanılacaktır.

Servis faaliyetini gerçekleştiren araçlar belirlenirken araçların belirli bir yaşı doldurmamış olması, klima, kapı kilidi, cam kilidi, emniyet kemeri, ilkyardım çantası ve benzeri kalite standartları göz önünde bulundurulmaktadır.

ServisCell Okul Servisi Çağrı ve Bilgilendirme SİSTEMİ;
ServisCELL, velilerin belirlediği mesafe doğrultusunda, okul servis aracının geldiğini, veli telefonlarına sesli arama ile haber veren, öğrencilerin servis aracına giriş ve çıkışlarını kontrol eden, velilerin servis aracını online takip ve kontrol edebildiği, GSM-GPRS-GPS-RFID-SMS-MOBİL-WEB tabanlı interaktif bir sistemdir.