![](https://www.tedvankoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-06-14-at-09.35.42.jpeg)
Türkiye ikincisi TED Van Kolejinden
14 Haziran 2023![](https://www.tedvankoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/togs2024--150x150.png)
TED Okullarına Giriş ve Bursluluk Sınavı
15 Aralık 2023![](https://www.tedvankoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/Screenshot_2023-06-14-15-53-34-095_com.instagram.android-edit-1080x480.jpg)
Değerli öğretmenlerimiz Mariana Girişken, Gül Çiftçi, Pelin Gayır, Şule Arnak ve Sevda Berki Türk Milli Eğitimine değerli katkıları, başarılı ve özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. Teşekkür belgelerini öğretmenlerimize takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Bakır Bedevioğluna teşekkür ederiz…