TED VAN KOLEJİNDEN VANTSO’YA ZİYARET….

 

 

      VANTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet TAKVA, TED Van Koleji Kurucu Müdürü Önder ÖZBAY ve ekibini makamında kabul etti.

      TED Van Koleji Kurucu Müdürü Önder ÖZBAY, TED   (Türk Eğitim Derneği )’in uygulamakta olduğu TEB (Tam Eğitim Bursu) bursu ve TDB (Tam Destek Bursu) TOBB (Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği ) ile ortaklaşa yönettiği maddi durumu yetersiz ve İngilizce tabanlı ACCES programından bahsederken böyle sosyal sorumluluk projelerinin VANTSO ve üyeleriyle birlikte geliştirmek istediklerini ve bunlar içinde net adımlar atılacağını söyleyen ÖZBAY konuşmalarına  şu sözlerle devam etti.

       TED Van Koleji Kurucu MÜDÜRÜ ÖZBAY; ‘Eğitim seminerlerini başlatan TED Van Kolejinin ilk olarak Prof. Dr. Ziya SELÇUK ile 30 Haziran da ‘MİZAÇ VE ÇOCUK EĞİTİMİ’ seminerini hemen ardından eğitim seminerlerine gazeteci yazar Abbas GÜÇLÜ , TED Başkanı Sayın Selçuk PEHLİVANOĞLU ve TED Genel Müdürü Sevinç ATABAY’ın katılımlarıyla TED Van kolejinin konferans salonun da düzenleyeceklerini, tüm bu seminerlerin TED Van koleji velilerinin ve Üniversite akademisyenlerinin yanı sıra VAN ilinde ki tüm anne ve babaların davetli olduğunu’ vurguladı.

      VANTSO (Van Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın   Nejdet TAKVA,

TED (Türk Eğitim Derneği)’in marka değerinin yüksek olduğunu TED Van Koleji’nin açılmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

     En kısa zamanda tekrardan bir araya geleceklerini belirterek ziyaretlerini sonlandırdılar…