Akademik Kadro



Nagihan GÜNDÜZ

TED Van Koleji Okul Müdürü

İlkokul-Ortaokul Müdürü

Deneyimleri:

  • Teol Anaokulları Kolej Genel Müdürlüğü, İl Müdür Yardımcısı 
  • Bahçeşehir Koleji Müdür Yardımcısı  
  • Özel Açı Koleji Müdür Yardımcısı
  • Şirin Eller Anaokulu Kurucu Müdürü
  • Adile Teyze Eğitim Kurumları Müdür
  • Neşe Erberk Anaokulu ARGE sorumlusu ve Resim Öğretmeni
  • Lara Yeni Avrupalı Koleji Görsel Sanatlar Öğretmeni
  • Özel Akdeniz Koleji Görsel sanatlar öğretmeni
  • Özel Seçkin Okulları Resim iş Öğretmeni

Seminer, Kurs ve Katılım:

  • Profesyonel Yönetici, Öğrenci, Aile ve İlişki Koçu ICF Onaylı uluslararası sertifika, Rana KAPLAN Koçluk merkezi
  • Performans Yönetimi Kişisel Gücün Kazanılması İş Yaşamında Duygusal Zeka,  Prof Dr. İsmet Barutçugil Özel Seçkin Okulları, Gaziantep 
  • Okul Öncesi Dönemde Yaratıcılık Problem Çözme Doç.Dr. Rengin Zembat,  Akdeniz Üniversitesi, Antalya
  • ‘’Erken  Çoçuklukta Stem Eğitimi ‘’, Teol Anaokulları 
  •  Etkili iletişim Stratejileri ve Beden Dili, Aşkım Kapışmak Karadeniz teknik üniversitesi, Trabzon 
  • Çocukluk Çağında Karşılaşılan Ruhsal Problemler Ve Çözümleri Hiperaktivite, Öğretim Üyesi Salih ZOROĞLU,  Gaziantep Üniversitesi
  • Dünya Gençlik Ödülleri Liderliği, TİKAV & Güney Fırat Okulları, Gaziantep
  • Liderler Zirvesi, Genç Müteşebbisler Jaycess Derneği Sanayi ve Ticaret Odası, Gaziantep
  • Ana Baba Okulu, Özel Seçkin Okulları, Gaziantep
  • Aile İçi İletişim, Güner Bayraktar Özel Seçkin Okulları, Gaziantep
  • Kişisel Yönetim Becerileri ve Stres Yönetimi, Yogesh Sharda, Sanayi Odası, Gaziantep 
  • Çoklu Zeka Kavramı,  Doç. Dr. Semih SUMAK, Gaziantep Üniversitesi
  • Ruhsal Problemler ve Çözümleri Hiperaktivite, Özel Seçkin Okulları, Gaziantep 
  • Okul Aile ve Başarı, Elçin Görel Summak Gaziantep Sanayi Odası Neşe Erberk Anaokulları 
  • Eko okullar Sürdürülebilir Çevre Eğitim Zirvesi, Türçev , Antalya 

Eğitimi:

  • Karadeniz Teknik Üniversitesi,  Resim-iş Öğretmenliği- Lisans
  • Giresun Üniversitesi,  Sanat Tasarım- Yüksek Lisans


Emre ATEŞ

 TED Van Koleji Anadolu Lisesi Müdürü

Branşı: Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Kocaeli MY Okulları Ortaokul Bölüm Sorumlusu
  • Gölcük Final Okulları Kurucu Müdürü
  • Yalova Koleji Ortaokulu Müdürü
  • Yalova Sınav Dershanesi Müdür Yardımcısı
  • İzmit Çağ-Fen Dershanesi Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Eğitimi:

  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih, Yüksek Lisans
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Lisans
  • Dicle Üniversitesi Batman Meslek Yüksek Okulu, Rafineri ve Petro Kimya, Ön Lisans


Güven HANİK

Müdür Yardımcısı

Branşı: Matematik Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Samsun Hedef Akademi Etüt Merkezi Kurucu
  • Samsun Özel Başarı Koleji
  • Samsun Uğur Dershanesi SBS Şubesi

Eğitimi:

  • Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği

Sinan EKİNCİ

Branşı : Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Deneyimi: 

  • TED Burslar ve Burslu Öğrenciler Müdürlüğü'nde Uzman Yardımcısı
  • Beş Duyu Koleji
  • Çankaya Eylül Kişisel Gelişim Kursu

Eğitimi: 

  • TED Üniversitesi, Ankara

Fatih GÖREN

Branşı: Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Van İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem
  • Van Saray Karahisar Orta Okulu

Eğitimi:

  • Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü/ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Yüksek Lisans
  • Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmeni, Lisans

Meryane GİRİŞKEN

Anasınıfı Zümre Başkanı

Branşı: Anasınıfı Öğretmeni

Deneyimleri:

  • 'Rengini Kat Sevgini Çoğalt Projesi' Eğitim Fakültesi , Okul Öncesi Programı. Şafak Anaokulu, VAN

Seminerler ve Kurslar:

  • Çocuk Gelişimi Zirvesi, Van (Ocak 2020)

           Kuklanın Entegrasyonu; Vantrolog, Çiğdem ÇELEBİ.

          Çocuklarda Cinsellik ve Mahremiyet Eğitimi; Hacettepe Öğretim Üyesi, Prof. Dr. İsmihan ÇETİN ARTAN.

          Çocuklarda Başarı ve Motivasyon Arttırıcı Etkinlikler; Öğretim Görevlisi, Yazar, Hatice Beyza BULUT

         Masal Anlatıcılığına Giriş; Dil Bilimci, Yazar, Masal Anlatıcısı, Ayşegül DEDE.

  • Eğitimde Oyun Etkinlikleri; MEB Kurs Belgesi. Ankara/ Çankaya (Ekim 2017)
  • Çağdaş Eğitim ve Sınıf Yönetimi, Van (Eylül 2019)
  • Psikoloji ve Gelişim Zirvesi, Etkin Kampüs (Ağustos 2020)

            Mindfulness; Bilge UZUN.

            Özgüven Yönetimi; Ferhat AYDIN.

           Topluluk Önünde Konuşma; İrfan DEĞİRMENCİ.

           Etkili İletişim ve Beden Dili; İrfan DEĞİRMENCİ.

Eğitimi:

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi/ Okul Öncesi Öğretmenliği


Sevda BERKİ

Branşı: Anasınıfı Öğretmeni

Deneyimi:

  • Ağrı Kardelen Anaokulu
  • Ağrı Seyit Ali Onbaşı Anaokulu
  • Ağrı Soma madenciler İlkokulu

Eğitimi:

  • Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

PELİN GAYIR

Branşı: Anasınıfı Öğretmeni

Eğitimi:

  • KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SAFRANBOLU MESLEK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ(ÖNLİSANS)
  • ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERİSTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ(LİSANS)

Deneyimleri:

  • HATAY TURUNCU KREŞ
  • YAYLADAĞI KIZ MESLEK LİSESİ UYGULAMALI ANAOKULU
  • HATAY ÖZEL RENDE GELİŞİM ANAOKULU

Kurs ve Sertifikalar:

  • DRAMA İLE DEĞERLER EĞİTİMİ VE ÇOCUK İSTİSMARI KONULU DOKU AES OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ÖĞRETMEN SEMİNERİ
  • SAĞLIKLI TOPLUM SAĞLIKLI BİREYLER İÇİN İLETİŞİM KONULU TOPLUMA HİZMET SEMPOZYUMU
  • OKUL ÖNCESİ DÖNEMİNDE DRAMA EĞİTİMİ VE MÜZİK İLE BÜTÜNLEŞİK SARMAL EĞİTİM MODELİ SEMİNERLERİ
  • KIBRIS PSİKOLOJİ ZİRVESİ PROGRAMI ZEKA KAVRAMININ 3 BOYUTTA İNCELENMESİ SERTİFİKASI
  • KIBRIS PSİKOLOJİ ZİRVESİ PROGRAMI ÇOCUKLARDA PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK SERTİFİKASI
  • KIBRIS PSİKOLOJİ ZİRVESİ PROGRAMI OYUN TERAPİSİ SERTİFİKASI

MERT ARNAK

İlkokul Zümre Başkanı

Branşı: Sınıf Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Etüt Merkezi
  • Özel Eğitim Öğretmenlik Kursu

Seminer ve Kurslar:

  • Braille alfabesi öğreticilik kursu
  • İşaret dili öğreticilik kursu

Eğitimi:

  • Sinop Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği

Muaz BİNİCİ

Branşı: Sınıf Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Atmaca İlkokulu, Van

Eğitimi:

  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi/ Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği

Yasemin TÜRK

Branşı: Sınıf Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Ahmet Nuri Özsoy İlkokulu/ Sınıf Öğretmenliği, Denizli
  • Anafartalar Koleji, Ankara
  • Onur Koleji, Ankara

Seminerler ve Kurslar:

  • Diksiyon Eğitimi
  • Satranç Kursu

Eğitimi:

  • Pamukkale Üniversitesi/ Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği

Melek TEKİN

Branşı: Sınıf Öğretmeni

Seminer/ Kurslar:

  • Eğitimde Materyal Kullanımı 

Eğitimi:

  • Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği

NAZLI FIRAT

Branşı: Sınıf Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Van Bil Koleji
  • Özel Yaşam Güneşi Rehabilitasyon ve özel eğitim merkezi
  • Gençlik ve spor merkez

Seminer ve Kurslar:

  • Ses, birimsel farkındalık ve disleksi eğitimi
  • Özel eğitim ve otizim farkındalık eğitimi

Eğitimi:

  • Gaziosmanpaşa üniversitesi, Sınıf Öğretmeni
  • Gaziosmanpaşa üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

VEYSEL DOĞAN

Branşı: Sınıf Öğretmeni

Deneyimler: 

  • Gümüşhane Yağlıdere İlkokulu, MEB
  • Tevfik Yaramanoğlu ilkokulu, MEB

Seminerler ve Kurslar:

  • İnsan Hakları ve Demokrasi Semineri
  • Eğitimde Kullanılan Metot ve Teknikler
  • Bilgisayar Kullanımı 
  • Ölçme ve Değerlendirme

Eğitimi:  Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi,  Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği


Refika AKAR

Branşı: Türkçe/ Edebiyat Öğretmeni

Deneyimleri:

  • İbni Sina Eğitim Kurumları, Osmanlıca Eğitmeni
  • Yabancı Öğrenciler Eğitim Kurumu, Türk Dili Eğitimi

Eğitimi:

  • Gaziantep Üniversitesi/ Fen- Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı

Gizem SÖZER

Branşı: Türkçe Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Avrupa Koleji Okulları, İstanbul
  • Kent State Koleji, İstanbul

Seminer ve Kurslar:

  • Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) Öğrenen Lider Öğretmen Programı (2016)
  • Eğitim Teknolojileri Programı (2017)
  • Eğitim Teknolojileri Zirvesi (2018)

Eğitimi:

  • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı

Leyla EBİK

İngilizce Zümre Başkanı

Branşı: İngilizce Öğretmeni

Deneyimi:

  • Karabük Halk Eğitim Merkezi İngilizce Öğretmeni

Eğitimi:

  • Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 
  • Alpaslan Anadolu Lisesi Yabancı Dil Bölümü

ÖZLEM ALTUN

Branşı: İngilizce Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Erciş Vali Abdulkadir Sarı İlköğretim Okulu, İngilizce Öğretmeni
  • Vali Haydar Bey Lisesi, İngilizce Öğretmeni
  • Dumlupınar İlköğretim Okulu, İngilizce Öğretmeni
  • Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, İngilizce Öğretmeni

Eğitimi:

  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi/ Fen-Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı
  • Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu, Turizm Rehberliği

DENİZ ERDOĞAN

Branşı: İngilizce Öğretmeni

Deneyim:

  •  Basamak Yabancı Dil Eğitim Kurumu
  • Van Düşünür Koleji

Eğitimi:

  • Erciyes Üniversitesi/Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı
  • Anadolu Üniversitesi/ Sosyal Hizmetler Enstitüsü
  • Şanlıurfa Yahya kemal Beyatlı Anadolu Lisesi

Aysun KARAKUŞ

Branşı: İngilizce Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Van Mehmetçik Selen İlkokulu İngilizce Öğretmeni

Seminer/Kurs:

  • Providing challenges for young learners- Cambringe MENA (webinar)
  • Creativity in Young Learners Cambridge MENA (webinar)
  • Child’s play? The role of play and games in teaching preschool children repeated- Carol Read (webinar)
  • Teaching Young Learners online Q&A with Jo Romsden-Macmillan Education (webinar)
  • Doç. Dr. Eren CEYLAN Öğrencilerin Akademik Gelişimlerinin İzlenmesi, Geri Bildirim ve Kazanım Değerlendirme Uygulaması (KDU) (webinar)

Eğitimi:

  • Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fak. İngiliz Dili ve Edebiyatı
  • Çocuk Gelişimi

Nursel KARA

Branşı: İngilizce Öğretmeni

Deneyimi:

  • 60. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bingöl

Eğitimi:

  • Bingöl Üniversitesi/ Fen-Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı

Serhat HALLAÇ

Branşı: İngilizce Öğretmeni

Deneyimi:

  • Manisa Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Eğitimi:

  • Manisa Celal Bayar Üniversitesi / Fen-Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı

MADZO SANDRINE ESTELLE

Branşı: Fransızca Öğretmeni

Deneyimi:  

  • Kamerun'da Turizm ve Rekreasyon Bakanlığı Tarafından Düzenlenen Tatil Kampları
    Bağlamında ANAMOCEDUC ile Eğitim Topluluklarının Eğitmeni
  • Kamerun Rehabilite Edilen Genç Körler Kulübü'nde İdari ve Teknik Asistan
  • FOBERD'da Satış Temsilcisi
  • Kamerun Ulusal İstihdam Fonu (FNE) tarafından başlatılan genç mezunlar için istihdam programının bir
    parçası olarak CJARC'de (Kamerun Rehabilite Edilen Genç Körler Kulübü) istihdam öncesi staj

Seminer/ Kurslar:

  • Turizm ve Eğlence Bakanlığı tarafından BLAS IN AFRİKA ve ANAMOCEDUC dernekleri ile ortaklaşa
    düzenlenen tatil eğitmenleri / animatörler için eğitim semineri
  • İş arama tekniği ve CLAC tarafından organize edilen projelerin kurulması

Eğitimi:

  • Marmara Üniversitesi, Yabancı Dil Olarak Fransızca Öğretimi Anabilim Dalı Yüksek
    Lisans öğrencisi, İstanbul
  • Peyzaj Mimarlığı birinci sınıf öğrencisi, KTÜ
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde Türkçe Dil Kursları
  • Yaoundé 1 Üniversitesi Eğitim Bilimleri, yüksek lisans 
  • Yaoundé 1 Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi, Yüksek Lisans 
  • Yaoundé 1 Üniversitesi'nde modern Fransız Edebiyat Lisansı
  • Yaoundé'deki Anguissa lisesinde Alman A4 serisi bakalorya

Burcu Fikriye ÇİFTÇİOĞLU

Branşı: Fen Bilgisi Öğretmeni

Kurs/Sertifikalar:

  • DNA Elektroforez Çalıştayı – Katılımcı
  • Sektör Girişimleri Zirvesi – Katılımcı
  • Oyna-Yap-Bul-Öğren TÜBİTAK Projesi – Görevli
  • English Exam Center - Yabancı Dil Kursu
  • STEM & MAKERS Fest/Expo – Görevli
  • TÜBİTAK Yaşadığım Gezegeni Öğreniyorum 5 Projesi Katılım Belgesi
  • YAŞAM ARTI KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİ EĞİTİM SERTİFİKALARI
  • Beden Dili ve Etkili İletişim Teknikleri Sertifikası
  • Motivasyon ve İçsel Liderlik Sertifikası
  • Hitabet ve İnsanları Etkileme Sanatı Sertifikası
  • Yükselt Enerjini Sertifikası

Sosyal Aktiviteler:

  • Hacettepe İzcilik Topluluğu Üyesi ve Lideri

Deneyimi:  

  • Erçek Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kimya Öğretmeni
  • Özel Genç Dünya Koleji, Fen ve Teknoloji Öğretmeni
  • Ankara Noterler Birliği Ortaokulu - Stajyer Öğretmen
  • STEM & MAKERS Fest/Expo - Görevli
  • Matematik, Kimya ve Biyoloji – Özel Ders Öğretmenliği

Eğitimi:

  • Hacettepe Üniversitesi/ Eğitim Fakültesi, Fen Bilgisi Öğretmenliği

GİZEM SAKİN

Branşı: Fen Bilgisi Öğretmeni

Deneyim:

  • Bursa Nilüfer Artı Eğitim Dershanesi, Fen Bilimleri Öğretmeni
  • Bursa Osmangazi İlköğretim Okulu, Fen Bilimleri Öğretmeni
  • Bursa Yedidağ Dershanesi, Fen Bilimleri Öğretmeni
  • Van Türk Telekom Fen Lisesi, Biyoloji Öğretmeni
  • Van Bahçeşehir Koleji, Fen Bilimleri Öğretmeni

Seminer/ Kurslar:

  • Bahçeşehir Üniversitesi  STEM Lider Öğretmenliği Programı 

Eğitimi: 

  • Uludağ Üniversitesi/ Fen Bilimleri Enstitüsü Biyoloji Öğretmenliği, Yüksek Lisans
  • Çanakkale 18. Mart Üniversitesi/ Fen- Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü, Lisans

BURÇİN TURHAN

Branşı: Fizik Öğretmeni

Deneyim:

  • Şahinkaya (hexagon) koleji
  • Doğa Okulları
  • Canik Çok Programlı Anadolu Lisesi
  • Bursa Büyük Temel Lisesi

Eğitimi: 

  • Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Fizik

Ali Asker ÖNAL

Branşı: Matematik Öğretmeni

Deneyim:

  • Yediiklim Kurs Merkezi Stajyerlik, Malatya
  • Basamak Matematik Kurs Merkezi, Van
  • Sürekli Eğitim Kurs Merkezi, Van
  • Bilim ve Teknoloji Lisesi, Van
  • Fen ve Teknoloji Lisesi, Van 

Eğitimi: 

  • İnönü Üniversitesi/ Fen-Edebiyat Fakültesi, Matematik

Kemal ATİLLA

Branşı: Sosyal/ Tarih Öğretmeni

Deneyim: 

  • Tümay Dershanesi Stajyerlik, Van
  • Bil Dershanesi, Koordinatörlük ve Tarih Öğretmeni
  • Van İhtiyaç Akademi Koordinatörlük, Koordinatörlük ve Tarih Öğretmeni
  • Van Lider Akademi Koordinatörlük, Müdürlük ve Tarih Öğretmeni
  • Van Yedi İklim Akademi Müdürlük ve Tarih Öğretmeni

Seminer/ Kurs: 

  • Etkili iletişim
  • Yöneticilik Eğitimi
  • Öğrenci-Öğretmen Etkileşimi
  • Eğitim ve Teknoloji Semineri
  • Ortaçağ Uygarlıkları Medeniyeti
  • Osmanlı Mutfağı
  • Yakın Dönem Tarih ve Günümüze Etkileri

Eğitimi: 

  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi/ Fen- Edebiyat Fakültesi, Tarih

UMUT ERKAN ADALI

Branşı: Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Deneyimleri:

    • Antrenör, Efor Fitnees Center
    • Beden Eğitimi Öğretmeni, Şehit Tahsin Barutçu Anadolu Lisesi
    • Sporcu, Akdeniz Savunma Sanatları Spor
      Kulübü

Seminerler ve Kurslar:

  • Oryantasyon, Usta Öğretici Belgesi
  • 1. Kademe Antrenörlük Kursu,Türkiye Kick Boks
    Federasyonu

Eğitimi:

  • Bitlis Eren Üniversitesi, Lisans

SEDA TUR

Branşı: Yüzme Antrenörü

Deneyimleri:

  • Van Gençlik Spor Müdürlüğü Olimpik Yüzme Havuzu, Yüzme Antrenörlüğü
  • Van Bahçeşehir Koleji, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni
  • Özel Van Bil Koleji, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Eğitimi:

  • Bitlis Eren Üniversitesi/ Turizm ve Otel İşletmeciliği
  • Kars Kafkas Üniversitesi/ Sarıkamış Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Lisans

İMREN ORDU

Branşı: Müzik Öğretmeni

Deneyimleri:

  • İstanbul Bahçeşehir BİLFEN Koleji
  • İstanbul Akademi Koleji
  • Van Doğa Koleji

Seminer/Kurslar:

  • K.K.T.C. Korolar Şenliği Konserleri ve Çalıştaylar 2012
  • Mete Gökçe eğitmenliğinde K.K.T.C. Koro günleri ve çalıştay projesi 2013
  • Mete Gökçe eğitmenliğinde K.K.T.C. Temel Koro ve Şeflik Eğitimi 2013
  • Onur Erol eğitmenliğinde Orff-Schulwerk Temel Eğitim Uygulamaları 8 saatlik Kurs Eğitimi 2013
  • Can Emre Uygan eğitmenliğinde Okulda Yaratıcı Müzik Oyunları 6 Saatlik seminer 2014
  • Onur Erol eğitmenliğinde orff-schulwerk okulu uygulamaları başlıklı 8 saatlik kurs eğitimi 2014
  • İstanbul Bahçeşehir Özel Akademi koleji Orkestrası ile konuk sanatçı Ege konseri 2015
  • Onur Erol ve Can Emre Uyan eğitmenliğinde orff-schulwerk uygulamaları 8 saatlik kurs eğitimi 2016
  • İstanbul Özel Bilfen Eğitim Kurumları Filarmoni Orkestrası ile konuk sanatçı Nilüfer konseri 2016
  • Bedenden oyuna müzik eğitimi derneği 8 saatlik bedenin büyülü sesleri müzik ve hareket eğitimi semineri –
    Van 2020
  • Bi’sanat eğitim ve danışmanlık merkezi 120 dakikalık online uygulamalı yaratıcı drama semineri -mart 2021
  • Bi’sanat eğitim ve danışmanlık merkezi 120 dakikalık online uygulamalı orff schulwerk semineri -mart 2021
  • Eğitimci ve Lalala Kurucusu Ezo Sunal'ın okul öncesi dönemde Orff-Schulwerk Temelli Hareket Ritim Müzik Eğitim
    Semineri – ocak 2021
  • Kütahya Dumlupınar Üniversitesi müziğin ritmini yakala konulu online semineri – 2021

Eğitimi:

  • Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Müzik Öğretmenliği

Öykü YILMAZ

Branşı: Görsel Sanatlar Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Van Halk Eğitim Merkezine Bağlı Kendi Atölyesi
  • Çocuk Akademisi Görsel Sanatlar Öğretmeni

Eğitimi:

  •  Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim İş Öğretmenliği

HATİCE ÇİÇEK

Branşı: Görsel Sanatlar Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Denizli Çivril Halk Eğitim Merkezi, Usta Öğretici

Eğitimi:

  •  Denizli Pamukkale Üniversitesi/ Eğitim Fakültesi, Resim İş Öğretmenliği

MEHMET ERÇELİK

Branşı: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Deneyimleri:

  • Çınar Koleji
  • Çınar Temel Lisesi
  • Mektebim Koleji

Eğitimi:

    • Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Din kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği

Aday öğretmenler Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi İnsan Kaynaklarına elektronik ortamda (ik.ted.org.tr) yapacakları başvurular sistem üzerinden değerlendirildikten sonra  bir üst değerlendirmeye kalan aday öğretmenlerin mülakatları TED Üniversitesi Akademisyenleri , TED danışmanları , koordinatörleri ve PDR uzmanları tarafından gerçekleştirilmekte ve okullarımıza yönlendirilmektedir.

Aramıza yeni katılan öğretmenlere oryantasyon programı ve yıl boyu sürecek interaktif eğitim verilmektedir.

Atatürk

Ansolon